Úvod 5 Výzkum 5 Vědecká spolupráce

VĚDECKÁ SPOLUPRÁCE

Paxman se zavázal k ambicióznímu výzkumnému a vývojovému programu, který nám umožňuje neustále zdokonalovat účinnost a snadnost použití systému Paxman.

Významná část výzkumného a vývojového programu Paxman je prováděna ve spolupráci s multidisciplinárním výzkumným týmem na universitě Huddersfield. Výzkumný tým má odborné znalosti v příslušných oblastech, včetně biologického a chemického výzkumu vlasových folikulů a vývoje produktů.

V únoru 2019 byla mezi Paxmanem a University of Huddersfield formalizována pětiletá dohoda o spolupráci jako Paxman Research & Innovation Centre, první multidisciplinární výzkumné centrum na světě zaměřené na chlazení pokožky hlavy.

Centrum se zaměřením na biologický výzkum vlasových folikulů a také na vývoj inovativních ošetření souvisejících s chlazením pokožky hlavy a individuálních 3D tištěných chladicích čepic.

Investice ve výši 1 milionu liber, personálních a dalších zdrojích během prvních 5 let bude společně financována společností PAXMAN a Universitou Huddersfield.

Zpočátku se výzkumný tým zaměří na tři klíčové projekty:

Biologický výzkum s lidskými vlasovými folikuly se kultivuje v laboratorním prostředí

  • Studiem lidských vlasových folikulů za různých podmínek mohou vědci získat významné hloubkové znalosti o tom, jak jsou jejich různé biologické a chemické procesy ovlivněny chemoterapií a také ochlazením pokožky hlavy. Tento výzkum se používá k optimalizaci stávajících a budoucích generací Paxman Scalp Cooling System.

 Vývoj ekosystému pro 3D tištěné individuální chladicí čepice.

  • Individuálně navržené chladicí čepice přizpůsobené vlasové pokožce každého pacienta by mohly poskytnout zvýšenou účinnost při použití současného systému chlazení pokožky hlavy Paxman. Jednotlivé chladicí čepice jsou vyráběny z recyklovatelných a ekologických materiálů.

Vývoj lokálně aplikovaného produktu, který zesiluje účinek chlazení vlasové pokožky

  • Výzkumný tým již v prvních testech in vitro prokázal, že přípravek podobný pleťové vodě může přispět k významnému zvýšení účinku. Vzhledem k tomu, že se přípravek aplikuje přímo na hlavu pacienta, lze jej používat se současnou generací systému Paxman Scalp Cooling System. očekává se, že se tím výrazně zkrátí doba do případného uvedení na trh.

Věda

Globální studie

O nás