Úvod 5 O nás

O NÁS

Společně můžeme něco změnit.

Jsme světovými lídry v ochlazování pokožky hlavy na ambiciózní a vzrušující cestě ke změně tváře rakoviny.

Již více než 20 let jsme světovými průkopníky v technologii chlazení pokožky hlavy. Po provedení rozsáhlých zkoušek a vývoje produktu jsme vytvořili systém, který je klinicky ověřený, nákladově efektivní a široce přijatelný lékaři, zdravotními sestrami i pacienty. Zavázali jsme se ke zlepšení účinnosti chlazení pokožky hlavy u všech pacientů na celém světě; více se dozvíte v naší výzkumné sekci.

Jsme globální firma s rodinnými kořeny, svázaná souborem tří základních hodnot:

Vášeň

Když Sue Paxmanová během chemoterapie rakoviny prsu přišla o vlasy, její rodina se s ní podělila o její trápení. Suein manžel Glenn Paxman na základě této zkušenosti založil společnost Paxman a dodnes zůstáváme rodinným podnikem. Protože z první ruky víme, jaké následky může mít rakovina i její léčba na pacienty, přátele a rodiny, je naše podnikání mnohem víc než jen práce. Naším cílem je změnit životy lidí tím, že zvýšíme povědomí o chlazení pokožky hlavy a zavedeme tento systém jako běžnou praxi pro všechny pacienty.

Preciznost

Jako přední světový výrobce a dodavatel zařízení pro chlazení pokožky hlavy spolupracujeme s lékařskými odborníky, výzkumnými centry, skupinami na podporu rakoviny, charitativními organizacemi a pacienty, abychom neustále zdokonalovali naši technologii chladicích čepic a odbornou znalost. Investice do vědeckého testování a vývoje nám umožnily dosáhnout vynikající technické přesnosti a nejvyšší úrovně klinické účinnosti našich chladicích čepic. Snažíme se získat další poznatky a porozumění v oblasti prevence vypadávání vlasů u pacientů s rakovinou podstupujících chemoterapii.

Osobní

Snažíme se, aby pacienti měli během léčby chemoterapií určitou kontrolu. Naším úkolem je nabízet poradenství, podporu a přístup k chlazení pokožky hlavy a chladícím čepicím pro pacienty s rakovinou bez ohledu na to, kde se nacházejí. Protože jsme si prošli stejnou cestou jako mnoho pacientů a jejich rodin, snažíme se lidem umožnit, aby si mohli vybrat, zda si vlasy zachovají.

Naše podnikání je mnohem víc než jen práce.

Náš příběh

Naši partneři