Úvod 5 Lékaři 5 O technologii Paxman

O TECHNOLOGII PAXMAN

 

 

Paxman Scalp Cooling System je celosvětově uznávaný jako přední produkt pro prevenci vypadávání vlasů během chemoterapie rakoviny prsu.

Systém světové třídy. Prvotřídní servis.

Chlazení pokožky hlavy je jednoduchá léčba, která může zabránit vypadávání vlasů způsobenému některými chemoterapeutiky. Bylo prokázáno, že chlazení pokožky hlavy je účinnou prevencí alopecie neboli vypadávání vlasů způsobené chemoterapií a může vést k tomu, že si pacienti zachovají velkou část vlasů. Někteří pacienti si je zachovají všechny. Pro osoby podstupující chemoterapii může chlazení pokožky hlavy znamenat možnost získat zpět určitou kontrolu, zajistit si soukromí a zachovat si pozitivní přístup k léčbě.

Chladicí systém na pokožku hlavy Paxman, který používají pacienti s rakovinou prsu je speciálně navržen tak, aby vyhovoval potřebám pacientů i ošetřujícímu personálu. Díky kompaktní jednotce lze systém snadno ovládat, rychle přepravovat a efektivně skladovat. Systém pro jednoho nebo dva pacienty znamenají pro vaše centrum větší flexibilitu.

Náš pokročilý systém poskytuje vysokou úroveň technologií, služeb a osvědčených postupů napříč všemi oblastmi.

Světové důvody, proč používat Paxman:

Seznamte se s Paxmanem

Paxman Scalp Cooling System je k dispozici ve 2 modelech, aby bylo možné současně léčit buď 1 pacienta, nebo 2 pacienty nezávisle.

Paxman Scalp Cooling System nabízí mnoho výhod pro použití v nemocnicích, chemoterapeutických klinikách nebo zdravotnických zařízeních.

Systém poskytuje špičkovou technologii chlazení vlasové pokožky pro prevenci vypadávání vlasů a skládá se z kompaktní chladicí jednotky obsahující chladicí kapalinu, která cirkuluje přes speciálně navržené chladicí čepice. Vedení chladicí kapaliny je podepřeno zvednutým nastavitelným ramenem, které nabízí maximální pohodlí pro pacienta.

Funkce:

 • Malá, kompaktní velikost, se kterou se snadno manévruje
 • Jedno nebo dvoupacientská jednotka, které se ovládají nezávisle
 • Snadno čitelný dotykový vizuální displej
 • Ovládání jedním dotykem pro snadné použití
 • Vědecky vyvinutá, nízkoteplotní, neviskózní chladicí kapalina s ultraúčinnými vlastnostmi přenosu tepla
 • Možnost okamžitého chlazení po připojení k systému umožňující okamžité použití
 • Vizuální a akustické alarmy pro omezený a nulový průtok chladicí kapaliny
 • Výstražný alarm vysoké okolní teploty
 • Odpočítávací časovač s přístupem na dotykovou obrazovku a vizuálním displejem
 • Přístup k systémové diagnostice pro operátory
 • Kódovaný přístup pro servisní techniky
 • Telefonní Technická Podpora
 • Systém je možné spustit naskenováním tokenu umístěným v čepici. Náklady na relaci jsou poté vyčerpány z patentového účtu (nastaveného prostřednictvím Paxman Hub).

Chladící čepice

Nejdůležitějším rysem systému chlazení pokožky hlavy Paxman je lehká konstrukce osobní čepice pro jednoho pacienta.

Navrženo pro flexibilitu

Čepice je vyrobena z lékařského materiálu z měkkého silikonu, je lehká, přesto pružná a pevná a snadno se používá. Čepice Paxman poskytuje těsné přilnutí k hlavě pacienta. Po rozsáhlém antropometrickém výzkumu týkajícím se tvarů hlavy byly vyvinuty 3 různé velikosti čepice, aby vyhovovaly potřebám všech pacientů. Osobní návleky Paxman Scalp Cooling Cap mají logo, které je barevně sladěno podle velikosti. (Červená – malá / fialová – střední / modrá – velká.)

Efektivní chlazení

Chladicí kapalina prochází čepicí a odvádí teplo z pokožky hlavy pacienta, a proto teplotní čidla v čepici udržují rovnoměrnou a stálou teplotu pokožky hlavy. S čepicí Paxman je dodáván neoprenový kryt, který napomáhá účinnosti a provozu systému. Kryt izoluje a chrání před vysokými teplotami v místnosti, absorbuje kondenzaci a zajišťuje dobrý kontakt s pokožkou hlavy – což je zásadní faktor pro úspěšnou léčbu.

Komfort

Jedním z nežádoucích vedlejších účinků může být přechodná bolest hlavy. Někteří pacienti mohou vyžadovat mírné léky proti bolesti, aby se tento nežádoucí účinek snížil. Protože pacienti mohou čas od času pociťovat chlad, měly by být pro větší pohodlí pacientů k dispozici přikrývky.

Snadné připojení a odpojení

Čepice Paxman jsou připevněny k systému chlazení pokožky hlavy pomocí snadno ovladatelných, rychle se uvolňujících, neodkapávajících plastových spojek. Po dokončení ošetření lze uzávěr odpojit od vedení chladicí kapaliny.

Technická specifika

Jak funguje chlazení hlavy

Klinická účinnost