Úvod 5 Lékaři 5 Časté otázky a odpovědi

Časté otázky a odpovědi

Kdo je výrobcem?

Paxman Scalp Cooling System se vyrábí v Paxman HQ v Yorkshire ve Spojeném království.
Paxman byl založen jako rodinná firma Glennem Paxmanem po ztrátě vlasů jeho manželky Sue v souvislosti s chemoterapií rakoviny.

Jak mohu získat ukázku chladicího systému?

Rádi vám systém předvedeme. Kontaktujte nás a jeden z našeho týmu se s vámi brzy spojí a domluví si návštěvu.

Chceme na našem pracovišti systém Paxman. Jak na to?

Kontaktujte nás prosím a my s vámi budeme spolupracovat za účelem poskytnutí technologie chlazení pokožky hlavy na vašem pracovišti.

Jak poznáme správnou velikost čepice pro pacienta?

Velikost čepice by měl provádět vyškolený člen vašeho týmu. Školení provádíme při instalaci systému a poté v pravidelných intervalech nebo podle potřeby. Pokud požadujete další školení pro své zaměstnance, kontaktujte nás.
Výběr velikosti čepice je rychlý proces, který zabere jen několik minut. Více informací naleznete v instruktážních videích na coldcap.com.

Jak funguje systém Paxman?

Na hlavu pacienta se nasadí měkká, lehká silikonová čepice, která je připojena k malému kompaktnímu chladicímu systému. Teplota pokožky hlavy se snižuje cirkulací speciální chladicí kapaliny přes chladicí čepici. Díky tomu je teplota pokožky hlavy udržována po celou dobu léčby na konstantní úrovni.

Jak dlouho trvá ochlazení pokožky hlavy?

To závisí na typu chemoterapeutických léků, které pacient dostává, nicméně průměrná doba nošení chladící čepice je 2,5 hodiny. Chladicí čepice se nosí po dobu přibližně 30 minut před infuzí, během infuze a až 90 minut po infuzi léku.
Před infuzí a po infuzi lze podávat infuze jiných nechemoterapeutických léků nebo medikací.

Jak mohu ve své praxi zavést chlazení pokožky hlavy?

Budeme s vámi spolupracovat, aby byl tento proces co nejjednodušší a nejefektivnější. Školení je určeno k zajištění efektivního zavedení chlazení pokožky hlavy Paxman u pacientů vaším klinickým týmem, včetně poskytování vzdělávání a podpory a usnadnění stanovení velikosti čepice.

Jak mohu zjistit, zda je v mé zemi distributor Paxman?

Paxman úzce spolupracuje s mnoha předními světovými, regionálními a místními organizacemi. Náš seznam mezinárodních distributorů se neustále rozšiřuje a my se snažíme poskytovat prvotřídní služby, které odpovídají našemu prvotřídnímu systému chladicích čepic. Zde naleznete svou zemi a úplné kontaktní údaje nejbližšího distributora nebo navštivte naše specializované stránky pro Francii a Rakousko. Nemůžete najít svou zemi v seznamu? Obraťte se na nás.

Jak se mohu dozvědět více o klinických studiích, které byly provedeny s Paxmanem?

Zjistěte více o našich probíhajících klinických studiích zde nebo nás kontaktujte.

Jak se mohu stát distributorem pro Paxman?

Kontaktujte nás a člen našeho mezinárodního týmu s vámi bude moci diskutovat o dalších možnostech.